Chriss, Oubre Jr. üzerinden Phoenix Suns'a laf attı! - Mutlak Bilgi

Chriss, Oubre Jr. üzerinden Phoenix Suns’a laf attı!

Golden State Warriors pivotu Marquese Chriss, ekip arkadaşı Kelly Oubre Jr. hakkında konuşurken, ikisinin de eski ekibi olan Phoenix Suns hakkında kimi ithamlarda bulundu.

Chriss, Suns’la geçirdiği müddet boyunca ıstırap çekmişti ve grubun da ona pek düşkün olmadığına dair kimi söylentiler bulunuyordu.

Chriss’e muhabirler tarafından, eski takımının bir modülü olduğu için Oubre Jr. ile rastgele bir alakası olup olmadığı sorulduğunda, karşılığı şu oldu:

“Kelly ile çaylak yılımda ona karşı oynadığımızda tanışmıştım. Book’la (Devin Booker) ortası yeterliydi. Lakin konuşmalarımız üstünkörüydü, birkaç sefer konuşmuştuk. Lakin ben herkesi desteklerim. Herkesin uygun iş başardığını görmek isterim.”

23 yaşındaki oyuncu, sonrasında Phoenix için şu tabirleri kullandı:

“Neyse ki buraya geldi. Artık orada olmaması, bence onun için güzel bir durum. İşleri acayip bir biçimde yönetim ediyorlar. Evvelce o denli bir durumun içinde bulunduğu için, onun ismine üzülüyorum, zira ben de Phoenix’ten bu formda takaslanmıştım. Artık onu hakikaten isteyen ve tıpkı amanda elinden gelenin en düzgününü yapmasını isteyen bir tertipte olduğu için mutluyum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu