Elektromanyetik kirlilikten arınmak için bakır kullanmanın faydaları - Mutlak Bilgi

Elektromanyetik kirlilikten arınmak için bakır kullanmanın faydaları

Gün uzunluğu uyaran frekanslara maruz kalan vücut sıhhatimizin tamiratı da yalnızca kaliteli bir uyku ile mümkün. Güç Tıbbı Uzmanı Emine Baran “Bedenimiz lakin uygun bir uykuyla kendini revize edip yeniliyor. Uyku kalitesi hem hücre yenilemesi sağlıyor hem de taze ve pırıl pırıl bir güçle güne başlamamızı sağlıyor.

Bütün bir günün nasıl geçeceğini ise bir gece evvelki uyku ve kaideleri belirliyor.

Ortama yayılmış radyo frekanslarla gayret etmek ise neredeyse imkansız. Telefonu yatak odası dışına koymak, televizyonu, modemi kapatmak tahlil olmuyor.

Komşunuzun meskeninde açık olan modem dahi bu frekanslara maruz kalmanıza yol açıyor. Radyo frekanslardan ulaşan bu uyaranlarla vücut uykuya girmekte zorlanıyor ve kalitesiz uyku sonrası zayıflamış manyetik alan hastalıklara davetiye çıkarıyor” diye konuştu.

Kaliteli uyku için yatak odanızda bakır kullanın

Emine Baran bakır elementinin topraklama tesirine dikkat çekerek yatak odalarında bakır kullanımının uyku kalitesine tesirini şöyle anlattı:

“Bu manyetik alan kirliliğinin tahlili ise kadim bilgilerden süzülüp gelen ve bilim dünyasının da hemfikir olduğu bakır elementi.

Yatak odanızda bakır bir metaryal bulundurmak, yatak başlığınızda ya da ayak ucunuzda gelecek halde yerleştirmek uyku kalitenizi artıracaktır.

Ziyanlı frekans ve dalgaları emiyor

Bakır elementi ziyanlı frekans ve dalgaları emerek gözetici tesir yapar, hasebiyle uyku kalitesinin artırılmasına da katkıda bulunur.

Üzerinizde bakır bir aksesuar taşıyın

Üzerinizde taşıyacağınız bakır bir aksesuar, gün boyunca maruz kaldığınız radyo frekansları ve ziyanlı manyetik tesirleri toparlayıp süratle vücudunuzdan uzaklaştıracaktır. Çok kuvvetli topraklama tesiri yaparak dingin bir zihne kavuşmanızı sağlayacaktır.

Uykuya dalamıyorsanız ayağınızın altına koyun

Uykuya dalmakta zorlandığınız, fibromiyalji üzere ağrılarla boğuştuğunuz huzursuz gecelerde içinde bakır bulunan bozuk para üzere gibi bir malzemesi, topraklama alanınız olan ayaklarınızın altında bir mühlet tutarak güç akışınızı dengeleyebilirsiniz.

Bakır sürahide bekleyen suyu içmek blokajları açıyor

Tıpkı vakitte bakır sürahi de beklettiğiniz suyu gece uyumadan içerek vücudun tamiratına katkıda bulunabilirsiniz.

Bakır sürahide bekleyerek mineral kazanan su, vücutta blokajlı olan güç merkezlerini açacaktır.

Bakır minerali sizi zihin ve vücut olarak dingin, rahat ve hücrelerin güce doyup kendini yenilediği bir uykuya hazırlayacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu